• Abbas ağa Mah. Kuyu Sok. Köşe Palas Apartmanı No:8 Daire:17 Beşiktaş / İstanbul
  • 0 (850) 259-0080
Sık Sorulan Sorular
Keşif çalışmalarınız ücretli midir?
Tüm Bu Hizmetleri Nasıl Organize Ediyorsunuz ?

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri ve ürünlerin hepsini ilgili üretici ve servis sağlayıcılarından temin ediyoruz. Yaptığımız iş ortaklığı çalışmaları ile Tüm Türkiye de hizmet sunabiliyoruz. Bizler Müşterilerimize uzman danışmanlar ile hizmet sunuyoruz. Tüm işlemleriniz danışmanlarımız yönetiyor ve sizlere çözümler sunuyor. Sizler sadece sistem danışmanınıza ulaşmanız yeterli.

Sizinle hangi sözleşmeleri yapıyoruz ?

Bizler müşterilerimize danışmanlık sağlarken onlara tasarruf oluşturuyoruz, kesintisiz işleyen sistemleri ile ilgili yapılarını güçlendiriyoruz. İşimiz arasında operatörlerle veya servis sağlayıcılar ile istekleriniz hakkında görüşmekte var. İnternet, sabit Telekom sms gibi hizmetler için ilgili firmaları sizler ile bir araya getiriyoruz. Hizmet için bu firmalar ile sözleşmeler imzalanmaktadır. Bu süreçlere kadar hiçbir bedel ödenmeyecektir. Sizlere gerçekten fayda sağladığımızı düşündüğünüzde, sektörde olan gelişmelerden haberdar olmak istediğinizde, bilgimize ve tecrübelerimize güvendiğinizde birlikte çalışmak için bakım destek ve danışmanlık sözleşmelerini birlikte imzalamaktayız.

Bakım destek anlaşması yapmak zorunda mıyız ?

İşletmenizin yapısı sizler için sürekli destek gerektiren bir yapıya sahip ise sizlere bakım destek anlaşması yapmanızı öneririz. Fakat genellikle ihtiyaçlarınız uzak bağlantı ile çözümlenebiliyor ise abonelik süresince tüm hizmetlere uzak bağlantı desteği sağlıyoruz. Ancak dönem dönem yerinde desteğe ihtiyaç duyuyorsanız servis ücreti ödeyerek destek alabilirsiniz. Bu durumlarda sahip olduğunuz ürünlere yetkili teknik servis elemanlarının, operatör saha elemanlarının arıza taleplerine müdahale etmelerini sağlıyoruz. Tüm bu organizasyonu sistem danışmanınız organize etmektedir. Kısacası hiçbir anlaşma yapma zorunluluğunuz yoktur. Dilediğiniz zaman koşulları değerlendirmekte özgür olmanızı istiyoruz. Her zaman yanınızda olmak istiyoruz.

Her zaman daha ucuz olan hizmeti garanti ediyor musunuz ?

İletişim ve haberleşme sistemleri, ürünler ve ekipmanların bir bütün olduğuna inanıyoruz. Hizmetlerin bazıları 12 / 24 / 36 aylık taahhütler ile sunuluyor. Ama teknoloji hızla ilerlemeye devam ediyor. Bundan 36 ay önceki koşullar ile şu an ki koşullar maalesef aynı değil. Bizler en ucuz hizmeti sunacağımız algısı oluşturmak istemedik. Ama birçok şirket sunduğumuz hizmetleri organize edecek bir eleman barındıramıyor. Görüyoruz ki bir çok firmada İnternet hizmetine bağlı her sistem için ayrı ayrı dsl abonelikleri gerçekleştirilmiş. Ya da yanlış tarife tercihleri yapılmış. Doğru ürün tercihi yapamadıkları için defalarca ürün alıp durmuşlar.  Yeterli desteği alamadıklarında kendilerine yeni firmalar arayarak gene servis ücretleri  ve yanlış yönlendirmeler ile yeni ürün hataları. Bizler iyi bir hizmeti garanti ediyoruz. Sizleri bu duruma düşürmemek için sizler adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çoğu zaman en ekonomik ürünü buluyoruz. Ama en ucuzuz diyemeyiz.

Mağazanızda sunulan ürünler kurulum dahil fiyatlar mı ?

Mağazamızda sunulan ürünler için kurulum bedelleri dahil değildir. Ürünlere sahip olmak istediğinizde alt yapınıza uygun olacak şekilde kurulumu sağlamaktayız. Bunun için sistem danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.0212 954 00 40

Her ürüne destek veriyor musunuz ?

Mağazamızda yer alan ürünler için destek ve arıza durumlarında soruna bağlı olarak çözümler üretiyoruz. Ürünler üretici firmaların sunduğu garanti süresince garanti altındadır. Doğru tercihler yapmanız için buradayız.

Geniş bant internet hizmeti için hangi sistem ile daha verimli sonuç alırız?

Her zaman üzerinde dikkatle durmak istediğimiz konulardan biri de internet hizmetleri. Siz değerli müşterilerimizin bulundukları lokasyona bağlı olmak koşulu ile sorunuzun cevabı bulunabilir. Her iki hizmette de aynı omurgaya bağlanmaktasınız. Tercihinizi gerçekleştirirken danışmanlarımızdan destek almanızı öneririz. Yapılan keşif sonucunda sizler için uygun bağlantının hangisi olduğu netleşmiş olur. Ama tüm koşullar uygun ise Radyolink ile geniş bant internet hizmeti almanın koşulları daha ekonomiktir. Hızlıdır.

Bulut santraller için çok sorun çıktığı duyuyoruz,.neden sorun kaynaklanıyor ?

Bulut santral hizmeti için yeterli internet bağlantısı olduğu sürece hiçbir sorun yaşanmaz. İnternet bağlatışını kurgulanırken bu hesaplamalar doğru belirlenmelidir. Basit bir adsl devresi ile 5-6 eş zamanlı çağrı yapılabilmektedir İnternet bağlantınız kopması sonucu santraliniz kopsa bile böyle durumlarda çağrılarınız otomatik olarak istediğiniz gsm numarasına ya da yedek hatlarınıza yönlendirilmektedir. Ama sorun kaynağı genellikle internet bağlantısının yetersizliğidir. Eğer ihtiyacınız kadar internet hizmeti alamıyorsanız Bulut santral veya ıp santral sizin için doğru seçenek olmayacaktır. Bu sebeple sistem danışmanlarımız ile ücretsiz keşif imkanı sunarak sizlere destek olmak istiyoruz.

Kablosuz sistemler tamamen kablosuz mudur?

Kablosuz haberleşme sistemlerinde santraliniz ile ıp baz ürünlerinin konumlandırılacağı noktaları kablolama yapılmaktadır. Kablolamanın poe destekli olması gerekmektedir. Tamamen kablosuz çalışan ürünlerde mevcut ama bizler henüz yeterli performans sergilediklerini düşünmüyoruz.